Bogazda Tekne Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı gibi kültürü okunuşu tarihi zenginliğini okunuşu zarfında bulunduran büyük benzer şehir olması nedeniyle pek çok boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle işaret güzel şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş ve Ortaköy gibi tarihi mekanları deniz üzerinden gezerek genişlik hoş şekilde turumuzdan işletilen alabilirsiniz. Deniz ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam bir kez atmosferde arkadaşlarınızla en neşeli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile adamakıllı İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile hep beraber evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli aynı ziyafet de gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel aşçılarımız yardımıyla hazırlanan genişlik lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere kaliteli benzer hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu ve veladet haset kutlamaları gibi katı fazla hizmetimiz mevcuttur. yalnızca boğaz turu da yaparak genişlik hoş şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak adamakıllı çağ tespit etmek için ideal ancak aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul özgü vazgeçilmez eş etkinliktir. Yurtdışından yahut sanayi dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye yollamak sizler özgü arkadaşlarınızın gözünde kusursuz eş izlenim bırakacaktır. eksiksiz bir kez tecrübe ile doğru İstanbul’u genişlik yerinde şekilde bilmek istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile hep beraber bundan sonra organizasyonlar fazla henüz alımlı ve çok daha eğlenceli. Her türlü isteğinize göre düğün, detaylar burada nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu, doğum haset organizasyonu ve mezuniyet baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya günlük olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile havza kiralama hizmeti sayesinde siz ve dostlarınız yat kiralama işaret aldatıcı şekilde zaman geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak harika ancak güneş geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sayesinde en yararlı şekilde sizleri gezdirip okunuşu yüzme turları ile İstanbul’un güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu etkinlik gününe miktarda müheyya ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *